לרכישת הספר: סיפורה של הפוליטיקה הישראלית

והרי הודעה מרגשת מאד: הקיץ יצא לאור הספר הראשון שלי: "סיפורה של הפוליטיקה הישראלית".

לרכישת הספר: book.amitsegal.co.il

לא סתם ספר ראשון שלי, זה גם הספר הראשון שיוצא בארץ על הפוליטיקה שלנו, מבן גוריון, דרך נתניהו ועד למהומה חסרת התקדים של השנתיים האחרונות שהסתיימה בינתיים בהשבעת ממשלה חסרת תקדים. לא פעם מבקשים ממני להמליץ על ספר למי שרק מתחיל להתעניין בפוליטיקה, או למי שכבר מכור ומחפש עוד סיפורים ותובנות. ובכל פעם מוזר לי שבעצם אין ספר כזה. אז בשנה האחרונה החלטתי לכתוב אותו בעצמי. ממילא היה פה משעמם ורגוע, והמשפחה אמרה: אבאל'ה, רואים אותך יותר מדי בבית, צא לכתוב קצת ותפסיק להסתובב לנו בין הרגליים.
אם אתם עוקבים אחרי סימן שאתם מתעניינים בפוליטיקה, אז הנה הזדמנות נהדרת לצלול לעולם המופלא שלה: איך הגענו לארבע מערכות בחירות ברצף, ולמה בן גוריון קצת אשם בזה? מדוע גולדה חלמה בלילות על טלפונים שמצלצלים בלי הפסקה, ואיך זה קשור למצעד הגנרלים של היום בפוליטיקה? מה הסביר לי אבא של בנימין נתניהו על בנו, ראש הממשלה המכהן ביותר בתולדות המדינה? מה קרה כשצלצלתי לבית של רבין בתור ילד? ולמה נפתלי בנט מצא את עצמו, לא כל כך מזמן, מחובר למכונת אמת? בספר החדש תמצאו סיפורים שאפילו מכורים לפוליטיקה לא שמעו עליהם, מהכנסת הראשונה ועד לפרק האחרון – על ארבע בחירות ומגפה אחת.
אהוד ברק אמר פעם ש"פוליטיקאים הם רק בני אדם, ולפעמים אפילו זה לא". הספר עוסק בשלושה עשר בני האדם שזכו עד היום לשבת על כס ראש ממשלת ישראל, ובהחלטה פוליטית מכריעה שקיבל כל אחד מהם. בספר תמצאו גם 15 איורים ייחודיים של עמוס בידרמן, המאייר הפוליטי הטוב ביותר בישראל. חכו עד שתראו מה הוא עשה לבגין, פרס ונתניהו. חגיגה.
למי הספר מיועד? לכולם. מבני נוער שיגלו כאן את הגרסה הפרועה של שיעור אזרחות, דרך צעירים שרוצים לדעת יותר על הפוליטיקה, ועד למבוגרים שכבר ראו הכל, ובכל זאת יופתעו מחלק גדול ממה שיקראו. למי שמבואס מהממשלה החדשה, וגם למי שמאושר ממנה עד הגג.
לא שאני אובייקטיבי, כן? אבל בעיניי זה לא רק ספר, זו גם חוויה. הוא מספיק קליל כדי לקחת אותו לטיסה, מספיק יפה כדי להניח אותו על השולחן בסלון. מספיק מושקע בשביל מתנה למישהו שאוהבים.

אה, ועוד עניין חשוב: אי אפשר להשיג את הספר החדש שלי בחנויות, רק באינטרנט. אין לי את הרשתות הגדולות, אבל יש לי אתכם. הזמינו דרך האתר.

הקליקו כאן לאתר מכירת הספר: book.amitsegal.co.il

שתף:
Share

תגובות

ציוצים אחרונים בטוויטר
עקבו אחריי